Discover Your Personality
Online-Personality-Tests

Internetowe badanie Myers-Briggs Type Indicator® w języku polskim

Test osobowości Myers-Briggs online w języku polskim

 

Odkryj swoją osobowość

Na pewno słyszałeś o znanym na całym świecie teście osobowości Myers-Briggs®, stosowanym od lat przez największe firmy, uczelnie i agencje rządowe. Miliony ludzi skorzystało już z metody MBTI®. Teraz Twoja kolej, aby poznać swój typ osobowości online. Test jest szybki, łatwy i całkowicie poufny. Dzięki informacjom z zawartym w raporcie dla Twojego profilu łatwiej wybierzesz ścieżkę kariery zawodowej, kierunek studiów, dowiesz się, dlaczego Twój partner/partnerka oraz przyjaciele wydają się tak bardzo różnić od Ciebie i skąd tak duże rozbieżności między Tobą, a Twoimi rodzicami lub dziećmi. Kliknij tutaj, aby przeczytać 2-stronicowy przykładowy raport, a następnie przystąp do testu online.

W razie pytań, prosimy dzwonić do USA (858) 571-3931 (Skype: dypersonality) lub pisać pod adres w temacie: Myers-Briggs.

 

Przeprowadź badanie całej grupy

Dla grup min. 10-osobowych przewidziano rabat. Kody dostępu do testu osobowości, który możesz następnie przekazać członkom swojej grupy, otrzymasz niezwłocznie drogą mailową. Ich ważność nigdy nie wygaśnie, dlatego możesz je wykorzystać w dowolnym momencie. Test odbywa się w całości online. Możesz zamówić dowolną ilość raportów, klikając na przycisku zamówienia poniżej.

 

Jak uzyskać raport

Aby otrzymać raport, musisz mieć sesję opinii zwrotnej. Otrzymasz raport przez e-mail w trakcie sesji. Sesja może być albo przez telefon w języku angielskim (kliknij na numery połączenia międzynarodowego) lub sesję czatu online, w języku, który wybierzesz. Możesz zaplanować sesję opinii zwrotnej online po zakończeniu testu.

 

Jak przeprowadzić badanie osobowości Myers-Briggs:

Zapłać kartą kredytową online, korzystając z naszego bezpiecznego serwera. Strony dla dokonywania płatności są w języku angielskim. Test osobowości MBTI oraz raporty są w języku polskim. Możesz kupić jeden lub kilka raportów. Do testu możesz przystąpić od razu lub w późniejszym terminie. Otrzymasz automatyczny e-mail, w którym znajdziesz swoje kody dostępu. Ważność Twoich kodów nigdy nie wygada, dlatego możesz wykorzystać je w dowolnym momencie.

W przypadku dużych zamówień istnieje możliwość płatności przelewem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Po zakończeniu testu, należy zaplanować sesję opinii zwrotnej, w czasie której otrzymasz raport przez e-mail. Do jego otwarcia konieczny będzie program Adobe Acrobat Reader (pobierz za darmo ze strony Adobe.com). Możesz zaplanować sesję opinii zwrotnej online. Możesz zaplanować sesję dla siebie lub dla grupy. Opinie zwrotne zbierane są na ogół przez telefon w języku angielskim (kliknij na numery połączenia międzynarodowego), ale możemy również sporządzić pisemne interaktywne opinie zwrotne za pomocą sesji online czatu internetowego w twoim języku.

 

W razie pytań, prosimy dzwonić do USA (858) 571-3931 (Skype: dypersonality) lub pisać pod adres w temacie: Myers-Briggs.

 

Polish MBTI personality test online

 

Raport Myers-Briggs w języku polskim $95 USD za szt – zobacz przykładowy

10 raportów:  $85.50 USD za szt

25 raportów: $76 USD za szt

Kliknij tutaj, aby przeliczyć walutę.

Test składa się z 88 pytań, a jego ukończenie zajmuje około 15-20 minut. Jest on odpowiedni dla osób w wieku od 14 lat.

 

 

Kliknij tutaj, aby zamówić test oraz raport Myers-Briggs Type Indicator w innych językach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę klientów DiscoverYourPersonality.

 

Personality Tests Online

© Ilene Morrison All Rights Reserved

Privacy Policy | Terms and Conditions | Sitemap

Follow Us Online